cenník

Cenník

Cenník uvádzam len pre informáciu, cenu konkrétneho šperku oznámim emailom. Cena šperku je vždy v rozpätí, ktoré uvádzam nasledovne:

Náhrelníky  – suma 15 € – 25 € vrátané poštovného. Cena sa odvíja od druhu použitého  polodrahokamu (veľkosť a obstarávacia cena kameňa)  a dĺžky retiazky či koženej šnúrky. Retiazky sú z chirurgickej ocele, ktoré nemenia farbu a sú vhodné aj pre alergikov. Kožená šnúrka je skutočne kožená, žiadna napodobenina kože.

Prstene – suma 8 € – 20 € vrátane poštovného. Cena sa odvíja od druhu kameňa a veľkosti prsteňa. Tiež od toho, či je obrúčka zo strieborného drôtu Ag 925. Obrúčka z pocínovaného medeného drôtu sa nosením zoderie a meď potom zanecháva na prste nepekné zelené fľaky.  Obrúčka zo strieborného drôtu zostane nezmenená, nerobí žiadne fľaky na prste. Prsteň s Ag obrúčkou je vhodný aj pre alergikov a je luxusnejší.

Náušnice sú všetky po 10 € vrátane poštovného.

Šperky zasielam doporučenou poštou po prijatí platby na môj účet, prípadne na dobierku-  tu však potom musím prirátať 3 € poštovné. Šperk je samozrejme v darčekovom balení. Šperky je možné poslať aj do Čiech, tu však preferujem platbu na účet, cena dobierky by výrazne navýšila poštovné.

Pre časté zmeny nie všetky šperky ktoré mám v ponuke mám aj skladom, pri záujme ma prosím kontaktuj ohladne konkrétneho šperku v správe a ja dám spätnú väzbu o dostupnosti.

 

*Jana*